| Numer części producenta : | NJW1110V-TE1 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | JRC Corporation / NJRC | Stan magazynowy : | 2250 pcs Stock |
| Opis : | IC AUDIO 9-IN 3-OUT 32-SSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | NJW1110V-TE1.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | NJW1110V-TE1 |
|---|---|
| Producent | JRC Corporation / NJRC |
| Opis | IC AUDIO 9-IN 3-OUT 32-SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2250 pcs |
| Arkusze danych | NJW1110V-TE1.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 7.5 V ~ 15 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 32-SSOP |
| specyfikacje | -116dB |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 32-LSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba kanałów | 3 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | I²C |
| Funkcjonować | Audio Signal Processor |
| szczegółowy opis | Audio Audio Signal Processor 3 Channel 32-SSOP |
| Aplikacje | Automotive Audio, Consumer Audio |








IC AMP CLASS AB STER 1.2W 30SDMP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP
IC AMP CLASS AB STER 1.2W 16DIP
IC AUDIO 8-IN 4-OUT 32-SSOP
IC ELECTRONIC VOLUME 6CH 30-SDMP

IC AUDIO POWER AMP DUAL 16-DIP

IC AUDIO POWER AMP DUAL 30-SDMP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP

IC
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP