| Numer części producenta : | C0805C472JARACTU |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | KEMET |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 4700PF 250V X7R 0805 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | C0805C472JARACTU.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | C0805C472JARACTU |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Opis | CAP CER 4700PF 250V X7R 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | C0805C472JARACTU.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 250V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.88mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | C |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Inne nazwy | C0805C472JARAC C0805C472JARAC7800 C0805C472JARAC7867 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 4700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Pojemność | 4700pF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%
CAP CER 4700PF 250V X7R 0805
CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%
CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%