| Numer części producenta : | C1210C473J2RACTU |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | KEMET |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | C1210C473J2RACTU.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | C1210C473J2RACTU |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Opis | CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | C1210C473J2RACTU.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.039" (1.00mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | C |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Inne nazwy | C1210C473J2RAC C1210C473J2RAC7800 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 44 Weeks |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 0.047µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| Pojemność | 0.047µF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 25V NP0 1210
CAP CER 0.047UF 25V NP0 1210
CAP CER 0.047UF 200V NP0 1210
CAP CER 0.047UF 25V U2J 1210
CAP CER 0.047UF 16V X8R 1210
CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210
CAP CER .047UF 200V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.047UF 25V U2J 1210