| Numer części producenta : | GL-2030E |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | KEMET |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | GL-2030E(1).pdfGL-2030E(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | GL-2030E |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Opis | EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | GL-2030E(1).pdfGL-2030E(2).pdf |
| Ocena napięcia - urządzenie wlotowe | - |
| Zakończenie | Solder Eyelet |
| Funkcje przełącznika | - |
| Seria | GL |
| Grubość płyty | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Variable Size |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Flange, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | - |
| Stopień ochrony | - |
| Uchwyt bezpieczników, szuflada | - |
| Rodzaj filtra | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| cechy | Rear Side Mount |
| Obecna ocena - filtr | 3A |
| Ocena bieżąca - wyłącznik obwodu | - |
| Obecna ocena - urządzenie wlotowe | - |
| Typ złącza | Receptacle, Male Blades |
| Style Connector | IEC 320-C14 |
| Agencja zatwierdzająca | CSA, TUV, UL |
| Zaspokaja bezpiecznik | No |







EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS

POWER LINE FILTER, INLET POWER L
EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS
EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS
EMI-RFI FILTERS 250V 3A 300MOHMS
FILTER IEC CHASSIS MNT
POWER LINE FILTER, INLET POWER L

POWER LINE FILTER, INLET POWER L
POWER LINE FILTER, INLET POWER L
POWER LINE FILTER, INLET POWER L