| Numer części producenta : | 366 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Keystone Electronics Corp. | Stan magazynowy : | 15646 pcs Stock |
| Opis : | ROUND SPACER #4 PHENOLIC 2" | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 366(1).pdf366(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 366 |
|---|---|
| Producent | Keystone Electronics Corp. |
| Opis | ROUND SPACER #4 PHENOLIC 2" |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 15646 pcs |
| Arkusze danych | 366(1).pdf366(2).pdf |
| Waga | - |
| Rodzaj | Round Spacer |
| Gwintowane / nieogłębione | Unthreaded |
| Seria | - |
| Wkręt, rozmiar gwintu | #4 |
| Platerowanie | - |
| Inne nazwy | 36-366 366K 366K-ND |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał | Phenolic |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 10 Weeks |
| Długość - Ogólnie | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Płeć | Female, Female |
| cechy | - |
| Średnica - Na zewnątrz | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Średnica - Wewnątrz | 0.120" (3.05mm) |
| szczegółowy opis | Round Spacer Unthreaded #4 Phenolic 2.000" (50.80mm) 2" Natural |
| Kolor | Natural |
| Między Nadzorczej Wysokość | 2.000" (50.80mm) 2" |







VISE HEAD 6.25" RIBBED NEO JAWS

MOUNT RECT CAPACITORS 0.060"
1.55V 47MAH SILVER OXIDE BATTERY
SUB MIN.PANEL IND.
XBEE HEADER SOCKET 2MM 10PIN 2PK
SLVR-OX 1.55V 11.6MM BUTTON CELL
REPLACEMENT BLADE FOR LONGBOY, 3

AES/EBU ADAPTER FEM
SUB MIN.PANEL IND.

TAPE BARRICADE ORANGE 3"X 333YDS