| Numer części producenta : | 0603Y5000681KXR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 680PF 500V X7R 0603 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0603Y5000681KXR(1).pdf0603Y5000681KXR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0603Y5000681KXR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 680PF 500V X7R 0603 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 0603Y5000681KXR(1).pdf0603Y5000681KXR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 500V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.031' (0.80mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination, High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 680 pF |
| Podstawowy numer produktu | 0603Y |
| Aplikacje | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 680PF 500V X7R 0603
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0603
CAP CER 680PF 500V X7R 0603
CAP CER 820PF 500V X7R 0603
CAP CER 680PF 500V X7R 0603
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0603
CAP CER 820PF 500V X7R 0603
CAP CER 680PF 500V X7R 0603
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0603
CAP CER 680PF 500V X7R 0603