| Numer części producenta : | 0805J0250820FCT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Knowles Syfer |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0805J0250820FCT(1).pdf0805J0250820FCT(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0805J0250820FCT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 0805J0250820FCT(1).pdf0805J0250820FCT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | 0.051' (1.30mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 82 pF |
| Podstawowy numer produktu | 0805J |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805