| Numer części producenta : | 0805J0630561GFT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0805J0630561GFT(1).pdf0805J0630561GFT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0805J0630561GFT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 0805J0630561GFT(1).pdf0805J0630561GFT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 63V |
| Tolerancja | ±2% |
| Grubość (maks) | 0.051" (1.30mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 560 pF |
| Podstawowy numer produktu | 0805J |
| Aplikacje | High Reliability |







CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805
CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 0805