| Numer części producenta : | 1111J2K07P50DQT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1111J2K07P50DQT(1).pdf1111J2K07P50DQT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1111J2K07P50DQT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1111J2K07P50DQT(1).pdf1111J2K07P50DQT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 2000V (2kV) |
| Tolerancja | ±0.5pF |
| Grubość (maks) | 0.070' (1.78mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.110' L x 0.110' W (2.79mm x 2.79mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1111 (2828 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Q, Low Loss |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 7.5 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1111J |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 8.2PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 8.2PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 8.2PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111
CAP CER 8.2PF 2KV C0G/NP0 1111