| Numer części producenta : | 1206J0500221MDR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 220PF 50V X7R 1206 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1206J0500221MDR(1).pdf1206J0500221MDR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1206J0500221MDR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 220PF 50V X7R 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1206J0500221MDR(1).pdf1206J0500221MDR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±20% |
| Grubość (maks) | 0.063" (1.60mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 220 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1206J |
| Aplikacje | High Reliability |







CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 220PF 50V X7R 1206
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 220PF 50V X7R 1206
CAP CER 220PF 50V X7R 1206
CAP CER 220PF 50V X7R 1206
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 220PF 50V X7R 1206
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206