| Numer części producenta : | 1206J2000332JDT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 3300PF 200V X7R 1206 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1206J2000332JDT(1).pdf1206J2000332JDT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1206J2000332JDT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 3300PF 200V X7R 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1206J2000332JDT(1).pdf1206J2000332JDT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.063" (1.60mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 3300 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1206J |
| Aplikacje | High Reliability |







CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206