| Numer części producenta : | 1206Y2000471MXR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 470PF 200V X7R 1206 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1206Y2000471MXR(1).pdf1206Y2000471MXR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1206Y2000471MXR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 470PF 200V X7R 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1206Y2000471MXR(1).pdf1206Y2000471MXR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±20% |
| Grubość (maks) | 0.063" (1.60mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 470 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1206Y |
| Aplikacje | Boardflex Sensitive |







CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 470PF 200V X7R 1206
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206