| Numer części producenta : | 1206Y2500333KDR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Knowles Syfer |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1206Y2500333KDR.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1206Y2500333KDR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1206Y2500333KDR.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 250V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.063" (1.60mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination, High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 0.033µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Pojemność | 0.033µF |
| Aplikacje | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 3300PF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206