| Numer części producenta : | 1210J0630272FCR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Knowles Syfer |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1210J0630272FCR(1).pdf1210J0630272FCR(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1210J0630272FCR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1210J0630272FCR(1).pdf1210J0630272FCR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 63V |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | 0.079" (2.00mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 2700pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) |
| Pojemność | 2700pF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210