| Numer części producenta : | 1808Y0630331KFT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1808 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1808Y0630331KFT(1).pdf1808Y0630331KFT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1808Y0630331KFT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1808 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1808Y0630331KFT(1).pdf1808Y0630331KFT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 63V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.079" (2.00mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination, High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 330 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1808Y |
| Aplikacje | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808
CAP CER 330PF 63V X7R 1808