| Numer części producenta : | 1808Y5000472KXR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 4700PF 500V X7R 1808 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1808Y5000472KXR(1).pdf1808Y5000472KXR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1808Y5000472KXR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 4700PF 500V X7R 1808 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1808Y5000472KXR(1).pdf1808Y5000472KXR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 500V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.079" (2.00mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 4700 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1808Y |
| Aplikacje | Boardflex Sensitive |







CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
CAP CER 4700PF 500V X7R 1808