| Numer części producenta : | 1812J2000563KDT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1812J2000563KDT(1).pdf1812J2000563KDT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1812J2000563KDT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1812J2000563KDT(1).pdf1812J2000563KDT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.098" (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 0.056 µF |
| Podstawowy numer produktu | 1812J |
| Aplikacje | High Reliability |







CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812