| Numer części producenta : | 1825Y2000564JXT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Knowles Syfer |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1825Y2000564JXT(1).pdf1825Y2000564JXT(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1825Y2000564JXT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1825Y2000564JXT(1).pdf1825Y2000564JXT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.098" (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 1825 (4564 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 0.56 µF |
| Podstawowy numer produktu | 1825Y |
| Aplikacje | Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1825