| Numer części producenta : | 2220J0630331KFR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 2220J0630331KFR(1).pdf2220J0630331KFR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2220J0630331KFR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 2220J0630331KFR(1).pdf2220J0630331KFR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 63V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.098' (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 330 pF |
| Podstawowy numer produktu | 2220J |
| Aplikacje | High Reliability |







CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 2220