| Numer części producenta : | 2225Y2500102FFT | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 2225Y2500102FFT(1).pdf2225Y2500102FFT(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2225Y2500102FFT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 2225Y2500102FFT(1).pdf2225Y2500102FFT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 250V |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | 0.098" (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 2225 (5763 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 1000 pF |
| Podstawowy numer produktu | 2225Y |
| Aplikacje | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2225
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 2225