| Numer części producenta : | 2225Y5000563JDR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 2225Y5000563JDR(1).pdf2225Y5000563JDR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2225Y5000563JDR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 2225Y5000563JDR(1).pdf2225Y5000563JDR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 500V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.098' (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.224' L x 0.248' W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 2225 (5763 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 0.056 µF |
| Podstawowy numer produktu | 2225Y |
| Aplikacje | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225
CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225
CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225
CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225
CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225