| Numer części producenta : | CFB.M19.GLA.C92GZ |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | LEMO |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CFB.M19.GLA.C92GZ(1).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(2).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(3).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CFB.M19.GLA.C92GZ |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Opis | CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CFB.M19.GLA.C92GZ(1).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(2).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(3).pdfCFB.M19.GLA.C92GZ(4).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | M19 |
| Materiał powłoki | Polysulfone (PSU) |
| Wykończenie powłoki | - |
| Seria | 2P |
| Materiał podstawowy | Plastic |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | B |
| temperatura robocza | -50°C ~ 150°C |
| Liczba biegunów | 19 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull, Detent Lock |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A |
| Materiał styków | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Gray |
| Otwarcie kablowa | 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) |
| Podstawowy numer produktu | CFB.M19 |
| Materiał Backshell, poszycie | Polysulfone (PSU) |
| Aplikacje | Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |








CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP

Circular Plastic Push-Pull

Circular Plastic Push-Pull

Circular Plastic Push-Pull

Circular Plastic Push-Pull

CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP