| Numer części producenta : | EGA.2K.307.CYM |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | LEMO |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | Circular Metal |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | EGA.2K.307.CYM |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Opis | Circular Metal |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Crimp |
| Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 307 |
| Materiał powłoki | Brass |
| Wykończenie powłoki | Chrome |
| Seria | 2K |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | A |
| temperatura robocza | -55°C ~ 200°C |
| Liczba biegunów | 7 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| element mocowania | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 11A |
| Materiał styków | Bronze |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Female Sockets |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | - |
| Materiał Backshell, poszycie | - |
| Aplikacje | - |








Circular Metal

LKR KeyA 7C FEMALE CRIMP

CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP

CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP

LKR KeyA 5C FEMALE CRIMP

CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP

LKR KeyA 10C FEMALE SOLDER

CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP

CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP