| Numer części producenta : | FGG.2K.306.CLCC40Z | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | LEMO | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | FGG.2K.306.CLCC40Z.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | FGG.2K.306.CLCC40Z |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Opis | CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | FGG.2K.306.CLCC40Z.pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Crimp |
| Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 306 |
| Materiał powłoki | Brass |
| Wykończenie powłoki | Chrome |
| Seria | 2K |
| Opakowania | Bulk |
| Orientacja | G |
| temperatura robocza | -55°C ~ 200°C |
| Liczba biegunów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| szczegółowy opis | 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold |
| Aktualna ocena | 12A |
| Materiał styków | Brass |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 39.4µin (1.00µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | 0.142" ~ 0.157" (3.60mm ~ 4.00mm) |
| Materiał Backshell, poszycie | Brass, Chrome |
| Aplikacje | - |








LKP KeyG 6C CHR

CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP