| Numer części producenta : | PAC.M0.4GL.AC39GZ | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | LEMO | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PAC.M0.4GL.AC39GZ(1).pdfPAC.M0.4GL.AC39GZ(2).pdfPAC.M0.4GL.AC39GZ(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PAC.M0.4GL.AC39GZ |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Opis | CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PAC.M0.4GL.AC39GZ(1).pdfPAC.M0.4GL.AC39GZ(2).pdfPAC.M0.4GL.AC39GZ(3).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | M04 |
| Materiał powłoki | Polysulfone (PSU) |
| Wykończenie powłoki | - |
| Seria | 1P |
| Materiał podstawowy | Plastic |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | C |
| temperatura robocza | -50°C ~ 150°C |
| Liczba biegunów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP50 - Dust Protected |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull, Detent Lock |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 8A |
| Materiał styków | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Gray |
| Otwarcie kablowa | 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) |
| Podstawowy numer produktu | PAC.M0 |
| Materiał Backshell, poszycie | Polysulfone (PSU) |
| Aplikacje | Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |








CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

Circular Plastic Push-Pull

CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP