PSA.2E.303.CLLC55
Numer części producenta : PSA.2E.303.CLLC55 Status RoHs :
Producent / marka : LEMO Stan magazynowy : -
Opis : CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP Statek z : Hongkong
Nr części
Ilość
Nazwa firmy:
Nazwa Kontaktu:
Twój email:
Telefon:
Wiadomość:
Typ spółki:
Złożyć wniosek
  • Zweryfikować:
  • Złożyć wniosek
Nr części PSA.2E.303.CLLC55
Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość Na stanie
Arkusze danych PSA.2E.303.CLLC55(1).pdfPSA.2E.303.CLLC55(2).pdfPSA.2E.303.CLLC55(3).pdf
napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded
Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303
Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome
Seria 2E
Materiał podstawowy Metal
Pakiet Bulk
Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line); Panel Mount
element mocowania Bulkhead - Rear Side Nut
Materiał Palność ocena UL94 V-0
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK)
Stopień ochrony IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 15A
Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)