| Numer części producenta : | PSA.2E.303.CLLC55 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | LEMO | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PSA.2E.303.CLLC55(1).pdfPSA.2E.303.CLLC55(2).pdfPSA.2E.303.CLLC55(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PSA.2E.303.CLLC55 |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Opis | CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PSA.2E.303.CLLC55(1).pdfPSA.2E.303.CLLC55(2).pdfPSA.2E.303.CLLC55(3).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 303 |
| Materiał powłoki | Brass |
| Wykończenie powłoki | Chrome |
| Seria | 2E |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | Keyed |
| temperatura robocza | -55°C ~ 200°C |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| element mocowania | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A |
| Materiał styków | Brass, Bronze |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Female Sockets and Male Pins |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) |
| Podstawowy numer produktu | PSA.2E |
| Materiał Backshell, poszycie | Brass, Chrome |
| Aplikacje | - |








CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 2P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 2P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 3P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP

CONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP

Circular Plastic Push-Pull