| Numer części producenta : | LCMXO3LF-9400E-6BG484C |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Lattice Semiconductor |
| Stan magazynowy : | 1404 pcs Stock |
| Opis : | MACHXO3LF 9400 LUTS 1.2V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LCMXO3LF-9400E-6BG484C(1).pdfLCMXO3LF-9400E-6BG484C(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LCMXO3LF-9400E-6BG484C |
|---|---|
| Producent | Lattice Semiconductor |
| Opis | MACHXO3LF 9400 LUTS 1.2V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1404 pcs |
| Arkusze danych | LCMXO3LF-9400E-6BG484C(1).pdfLCMXO3LF-9400E-6BG484C(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 1.14 V ~ 1.26 V |
| Wszystkich RAM Bity | 442368 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 484-CABGA (19x19) |
| Seria | MachXO3 |
| Package / Case | 484-LFBGA |
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Ilość Logic Elements / Komórki | 9400 |
| Ilość Labs / CLBs | 1175 |
| Liczba I / O | 384 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 9 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |







MACHXO3LF 9400 LUTS 1.2V
MACHXO3LF; 9400 LUTS; 1.2V
MACHXO3LF; 9400 LUTS; 1.2V
9400 LUTS 206 I/O 2.5V/3.3V -6 S
9400 LUTS 206 I/O 2.5V/3.3V -6 S
9400 LUTS 206 I/O 2.5V/3.3V -5 S
IC FPGA 159 I/O 256CABGA
IC FPGA 159 I/O 256CABGA
MACHXO3LF 9400 LUTS 1.2V
MACHXO3LF 9400 LUTS 1.2V