| Numer części producenta : | ADS1013IRUGT |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 20610 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADS1013IRUGT |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 20610 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-X2QFN (2x1.5) |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 3.3k |
| Typ referencyjny | Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | - |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 10-XFQFN |
| Inne nazwy | 296-25170-1 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 1, 2 |
| Liczba bitów | 12 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 16 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential, Single Ended |
| cechy | Selectable Address |
| szczegółowy opis | 12 Bit Analog to Digital Converter 1, 2 Input 1 Sigma-Delta 10-X2QFN (2x1.5) |
| Data Interface | I²C |
| Konfiguracja | ADC |
| Podstawowy numer części | ADS1013 |
| Architektura | Sigma-Delta |








ADS1013B AUTOMOTIVE

IC ADC 12BIT I2C W/REF 10-MSOP

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10MSOP

ADS1014B AUTOMOTIVE

IC ADC 12BIT I2C W/REF 10-MSOP

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10QFN

IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10MSOP

IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10QFN