Part Number:ADS1118IDGSR
- Data: 2022/12/28
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 6.91 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 350 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 350 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-6 |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 240 |
| Typ referencyjny | Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 14 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential, Single Ended |
| cechy | PGA, Selectable Address |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta SOT-23-6 |
| Data Interface | I²C |
| Konfiguracja | PGA-ADC |
| Podstawowy numer części | ADS1110 |
| Architektura | Sigma-Delta |











IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

EVAL MOD FOR ADS1100

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC 16BIT SELF-CALIB ADC SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6