| Numer części producenta : | ADS774KU/1KG4 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 980 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 12BIT 117KHZ 28-SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADS774KU/1KG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 12BIT 117KHZ 28-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 980 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 5V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V, -16.5 V ~ 5.5 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-SOIC |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 125k |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy | ADS774KU/1KE4 ADS774KU/1KE4-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 12 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Single Ended |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 28-SOIC |
| Data Interface | Parallel |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | ADS774 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 12BIT 117KHZ 28-SOIC
ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1

IC 12 BIT A/D CONV 24 DIP
IC ADC 12BIT SAR 24DIP

IC 12-BIT 333KHZ SMPL A/D 24-DIP

MICROPROCESSOR-COMPATIBLE SAMPLI

IC ADC 12BIT PAR 17K 28DIP

IC ADC 12BIT 117KHZ 28-SOIC

IC 12-BIT 333KHZ SMPL A/D 24-DIP

IC ADC 12BIT 117KHZ 28-SOIC