| Numer części producenta : | ADS7813U/1K |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 1084 pcs Stock |
| Opis : | IC 16BIT 35MW SER OUT A/D 16SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADS7813U/1K |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC 16BIT 35MW SER OUT A/D 16SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1084 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 5V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 40k |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy | ADS7813U/1KE4 ADS7813U/1KE4-ND ADS7813U/1KG4 ADS7813U/1KG4-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 14 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Single Ended |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 16-SOIC |
| Data Interface | SPI |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | ADS7813 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 12BIT SER 40K 16SOIC

IC 16BIT 35MW SER OUT ADC 16SOIC

IC LP SERIAL 16-BIT A/D 16-DIP

IC ADC 16BIT SER 40K 16SOIC

IC LP SERIAL 16-BIT A/D 16-SOIC

IC 16-BIT 35MW SER OUT A/D 16DIP

IC 16BIT 35MW SER OUT A/D 16SOIC

IC 16BIT 35MW SER OUT ADC 16SOIC

IC 16BIT 35MW SER OUT A/D 16SOIC

IC ADC 16BIT SER 40K 16DIP