| Numer części producenta : | ADS8401IBPFBRG4 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 4135 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADS8401IBPFBRG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4135 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.95 V ~ 5.25 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-TQFP (7x7) |
| Seria | microPOWER™ |
| Sampling rate (Per Second) | 1.25M |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-TQFP |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-TQFP (7x7) |
| Data Interface | Parallel |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | ADS8401 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

EVALUATION MODULE FOR ADS8401

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP