| Numer części producenta : | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 2021 pcs Stock |
| Opis : | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2021 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-VQFN (7x7) |
| rozliczania czasu | - |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | Internal |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba konwerterów D / A | 2 |
| Liczba bitów | 14 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 18 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Wyjście różnicowe | No |
| szczegółowy opis | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 48-VQFN (7x7) |
| Data Interface | Parallel |
| Podstawowy numer części | AFE7071 |
| Architektura | - |








EVAL MODULE FOR AFE7222

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

BOARD PERFORMANCE EVAL AFE7071

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

EVAL MODULE FOR AFE7070

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN