| Numer części producenta : | CC3220RM2ARGKR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 350 pcs Stock |
| Opis : | SIMPLELINK WI-FI WIRELESS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CC3220RM2ARGKR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | SIMPLELINK WI-FI WIRELESS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 350 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2.1 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj | TxRx + MCU |
| Seria | SimpleLink™ |
| Interfejsy szeregowe | I²C, SPI, UART |
| Wrażliwość | -96dBm |
| Rodzina / standard RF | WiFi |
| Protokół | 802.11b/g/n |
| Moc - Wyjście | 18dBm |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy | 296-45443-1 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Modulacja | DSSS, OFDM |
| Rozmiar pamięci | 1MB Flash, 256kB RAM |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 21 |
| Częstotliwość | 2.4GHz |
| szczegółowy opis | IC RF TxRx + MCU WiFi 802.11b/g/n 2.4GHz 64-VFQFN Exposed Pad |
| Szybkość transmisji danych (maks.) | 54Mbps |
| Obecny - Transmisja | 223mA |
| Obecny - odbieranie | 59mA |








CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL

EVAL BOARD FOR CC3200 WIFI MCU

LAUNCHPAD DEV BOARD FOR CC3220SF

SIMPLELINK WI-FI WIRELESS

PROTOTYPE

SIMPLELINK WI-FI WIRELESS

CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL

IC RF TXRX+MCU WIFI MODULE

CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL

LAUNCHPAD DEV BOARD FOR CC3220S