Part Number:CD74HC4067M96
- Data: 2023/10/18
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 6.87 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | CD74HC123PWG4 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 69054 pcs Stock |
| Opis : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CD74HC123PWG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 69054 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-TSSOP |
| Seria | 74HC |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | No |
| Opóźnienie propagacji | 25ns |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Logic Type | Monostable |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| niezależne obwody | 2 |
| szczegółowy opis | Monostable Multivibrator 25ns 16-TSSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA |
| Podstawowy numer części | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO