| Numer części producenta : | DDC264CZAW | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 145 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 20BIT 6.25KSPS 100NFBGA | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | DDC264CZAW |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 20BIT 6.25KSPS 100NFBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 145 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-NFBGA (9x9) |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 6k |
| Typ referencyjny | External |
| Stosunek - S / H: ADC | - |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 100-LFBGA |
| Inne nazwy | 296-36928 DDC264CZAW-ND |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba wejść | 64 |
| Liczba bitów | 20 |
| Liczba przetworników A / D | 32 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 16 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Single Ended |
| cechy | Simultaneous Sampling |
| szczegółowy opis | 20 Bit Analog to Digital Converter 64 Input 32 Sigma-Delta 100-NFBGA (9x9) |
| Data Interface | SPI |
| Konfiguracja | ADC |
| Podstawowy numer części | DDC264 |
| Architektura | Sigma-Delta |








IC ADC 20BIT 6.25KSPS 100NFBGA

EVAL MODULE FOR DDC264

ZERO BIAS SILICON SCHOTTKY BARRI
ANALOG DATA CONVERTR

IC ADC 20BIT 32CH CURR-IN 64-BGA

IC ADC 20BIT 6.25KSPS 100NFBGA

PROTOTYPE
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W

IC ADC 20BIT 6.25KSPS 100NFBGA

PROTOTYPE