Part Number:LM22674MRE-ADJ/NOPB
- Data: 2023/03/23
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.19 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | LM22673QMR-5.0/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 11250 pcs Stock |
| Opis : | IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM22673QMR-5.0/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 11250 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 42V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SO PowerPad |
| Seria | Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER® |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 26 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 500kHz |
| szczegółowy opis | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Obecny - Wyjście | 3A |
| Podstawowy numer części | LM22673 |










IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPAD