| Numer części producenta : | LM26CIM5X-YHA/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 24269 pcs Stock |
| Opis : | IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM26CIM5X-YHA/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 24269 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2.7V ~ 5.5V |
| Próg temperatury wycieczki | Hot |
| Temperatura przełączania | 110°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Wybór histerezy | Yes |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Typ wyjścia | Open Drain |
| wyjścia | /OverTemp |
| Wydajność | Active Low |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 16 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Thermostat 110°C Active Low Open Drain SOT-23-5 |
| Obecny - Dostawa | 16µA |
| Obecny - Wyjście (Max) | - |
| Precyzja | ±3°C |








IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5

IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5