| Numer części producenta : | LM309K STEEL |
|---|---|
| Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 11250 pcs Stock |
| Opis : | IC REG LINEAR 5.05V 1.5A TO3-2 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM309K STEEL |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LINEAR 5.05V 1.5A TO3-2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 11250 pcs |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 5.05V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 25V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-3-2 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Temperature |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | TO-204AA, TO-3 |
| PSRR | - |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | LM309K STEEL-ND LM309KSTEEL |
| temperatura robocza | 0°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.05V 1.5A TO-3-2 |
| Obecny - Dostawa (Max) | 10mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 5.2mA |
| Obecny - Wyjście | 1.5A |
| Funkcje sterowania | - |
| Podstawowy numer części | LM309 |







SENSOR 1PSIG 1/2NPT .5-4.5V 12"

IC REG LINEAR 5.05V 1A TO39-3

IC REG LINEAR 5.05V 1.5A TO3-2

IC OPAMP GP TO99-8

IC REG LINEAR 5.05V 1A TO39-3

IC TEMPERATURE SENSOR
IC REG LINEAR FIXED POS STD REG

TRANSISTOR

IC TEMPERATURE SENSOR

IC OPAMP GP TO99-8