Part Number:LM3490IM5-5.0/NOPB
- Data: 2024/04/18
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 9.87 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | LM3490IM5-5.0 | Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 360 pcs Stock |
| Opis : | IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM3490IM5-5.0 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 360 pcs |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | 1.2V @ 100mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 30V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Short Circuit |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | - |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | *LM3490IM5-5.0 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA SOT-23-5 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 4mA |
| Obecny - Wyjście | 100mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer części | LM3490 |











IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5