| Numer części producenta : | LM3S6965-IBZ50-A2 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 11250 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM3S6965-IBZ50-A2 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 11250 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.25 V ~ 2.75 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 108-BGA (10x10) |
| Prędkość | 50MHz |
| Seria | Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 |
| Wielkość pamięci RAM | 64K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 256KB (256K x 8) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 108-LFBGA |
| Inne nazwy | 726-1166 LM3S6965-IBZ50 LM3S6965IBZ50A2 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 42 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) |
| Konwertery danych | A/D 4x10b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M3 |
| Łączność | Ethernet, I²C, IrDA, Microwire, QEI, SPI, SSI, UART/USART |
| Podstawowy numer części | LM3S6965 |








IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP