Part Number:LM4040C25QDBZR
- Data: 2024/01/25
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 3.46 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | LM4041BIDBZTG4 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 26440 pcs Stock |
| Opis : | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM4041BIDBZTG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 26440 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.233V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 10V |
| Napięcie - Wejście | - |
| Tolerancja | ±0.2% |
| Współczynnik temperaturowy | 100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-3 |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | Shunt |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hałas - od 10 Hz do 10 kHz | 20µVrms |
| Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Shunt Voltage Reference IC 10V ±0.2% 12mA SOT-23-3 |
| Obecny - Dostawa | - |
| Obecny - Wyjście | 12mA |
| Obecny - katoda | 80µA |
| Podstawowy numer części | LM4041B |











IC VREF SHUNT ADJ SC70

IC VREF SHUNT 1.225V SOT23

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3
IC VREF SHUNT 1.225V SOT23-3L

IC VREF SHUNT 1.225V SC70

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3

IC VREF SHUNT 1.225V SOT323-5L

IC VREF SHUNT ADJ SC70
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3