| Numer części producenta : | LM4121AIM5X-ADJ/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 16250 pcs Stock |
| Opis : | IC VREF SERIES ADJ SOT23-5 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM4121AIM5X-ADJ/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC VREF SERIES ADJ SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 16250 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.216V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 12V |
| Napięcie - Wejście | 1.5 V ~ 12 V |
| Tolerancja | ±0.2% |
| Współczynnik temperaturowy | 50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | Series |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Inne nazwy | *LM4121AIM5X-ADJ/NOPB |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hałas - od 10 Hz do 10 kHz | 30µVrms |
| Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz | 20µVp-p |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Series Voltage Reference IC 12V ±0.2% 5mA SOT-23-5 |
| Obecny - Dostawa | 275µA |
| Obecny - Wyjście | 5mA |
| Podstawowy numer części | LM4121 |








IC VREF SERIES ADJ SOT23-5

IC VREF SERIES ADJ SOT23-5

IC VREF SERIES ADJ SOT23-5

IC VREF SERIES ADJ SOT23-5

IC VREF SERIES 1.25V SOT23-5

IC VREF SERIES 1.25V SOT23-5

IC VREF SERIES 1.25V SOT23-5

IC VREF SERIES ADJ SOT23-5
IC VREF SERIES ADJ SOT23-5

IC VREF SERIES 1.25V SOT23-5