Part Number:LM95234CISD/NOPB
- Data: 2024/12/9
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 5.34 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | LM95221CIMM/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 11250 pcs Stock |
| Opis : | SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM95221CIMM/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 11250 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 3.6 V |
| Stan testu | 0°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-VSSOP |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Digital, Local/Remote |
| Czujnik temperatury - zdalny | 0°C ~ 85°C |
| Temperatura czujnika - lokalne | 0°C ~ 85°C |
| Rozkład | 9 b (Local), 10 b (Remote) |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ wyjścia | SMBus |
| Inne nazwy | LM95221CIMM/NOPBTR LM95221CIMMNOPB |
| temperatura robocza | 0°C ~ 115°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 16 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | One-Shot, Programmable Resolution, Shutdown Mode, Standby Mode |
| szczegółowy opis | Temperature Sensor Digital, Local/Remote 0°C ~ 85°C 9 b (Local), 10 b (Remote) 8-VSSOP |
| Dokładność - najwyższa (najniższa) | ±3°C |











SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL -40C-125C 14WSON

BOARD EVALUATION LM95221

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL -40C-125C 14WSON

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL -40C-125C 14WSON

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

BOARD EVALUATION FOR LM95214