Part Number:LMV321IDBVR
- Data: 2022/05/6
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 8.42 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | LMV324Q3MTX/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 2750 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14TSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LMV324Q3MTX/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2750 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
| Napięcie - Wejście offset | 1.7mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-TSSOP |
| Szybkość narastania | 1 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | Rail-to-Rail |
| Inne nazwy | 296-40305-2 LMV324Q3MTX/NOPB-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 18 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 1MHz |
| szczegółowy opis | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Obecny - Dostawa | 410µA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 15nA |
| Podstawowy numer części | LMV324 |
| Amplifier Type | General Purpose |











IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OP AMP R-R OUTPUT 14-TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OP AMP R-R OUTPUT 14TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC