Part Number:LP2981AIM5-3.3/NOPB
- Data: 2021/10/15
- Trwanie: 9 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.67 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | LP2981IM5X-2.7/NOPB | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 5040 pcs Stock |
| Opis : | IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT23-5 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LP2981IM5X-2.7/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5040 pcs |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | 0.37V @ 100mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.7V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 63dB (1kHz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | LP2981IM5X-2.7 LP2981IM5X-2.7-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 100mA SOT-23-5 |
| Obecny - Dostawa (Max) | 1.7mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 95µA |
| Obecny - Wyjście | 100mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer części | LP2981 |










IC REG LINEAR 4.7V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC REG LINEAR 3.2V 100MA SOT23-5

IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5