Part Number:LP2981AIM5-3.3/NOPB
- Data: 2021/10/15
- Trwanie: 9 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.67 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | LP2989AIMMX-2.5/NOPB |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 18526 pcs Stock |
| Opis : | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LP2989AIMMX-2.5/NOPB |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 18526 pcs |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | 0.65V @ 500mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-VSSOP |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-VSSOP |
| Obecny - Dostawa (Max) | 9mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 175µA |
| Obecny - Wyjście | 500mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer części | LP2989 |










IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 5V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 2.8V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 5V 500MA 8VSSOP