Part Number:MSP430F5308IRGCR
- Data: 2022/01/5
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 10.2 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | MSP430FR4132IG48 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 14254 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MSP430FR4132IG48 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 14254 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-TSSOP |
| Prędkość | 16MHz |
| Seria | MSP430™ FRAM |
| Wielkość pamięci RAM | 1K x 8 |
| Typ pamięci programu | FRAM |
| Rozmiar pamięci programu | 8.5KB (8.5K x 8) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 44 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8.5KB (8.5K x 8) FRAM 48-TSSOP |
| Konwertery danych | A/D 8x10b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | MSP430 |
| Łączność | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |











IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 64LQFP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 64LQFP

IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 56TSSOP