| Numer części producenta : | OPA2822U/2K5 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 872 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | OPA2822U/2K5 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 872 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 4 V ~ 12.6 V, ±2 V ~ 6.3 V |
| Napięcie - Wejście offset | 200µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Szybkość narastania | 170 V/µs |
| Seria | SpeedPlus™ |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 240MHz |
| szczegółowy opis | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Obecny - Dostawa | 9.6mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 150mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 9µA |
| Podstawowy numer części | OPA2822 |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| 3dB Pasmo | 400MHz |








IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC
IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC

IC OPAMP VFB 240MHZ 8VSSOP

IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC

DUAL, HIGH-SPEED (45 MHZ AND 150

IC OPAMP VFB 240MHZ 8VSSOP

DUAL, HIGH-SPEED (45 MHZ AND 150

IC OPAMP VFB 240MHZ 8VSSOP

IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC