| Numer części producenta : | OPA349UA/2K5 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 2550 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP GP 70KHZ RRO 8SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | OPA349UA/2K5 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP GP 70KHZ RRO 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2550 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Wejście offset | 2mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Szybkość narastania | 0.02 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia | Rail-to-Rail |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 70kHz |
| szczegółowy opis | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Obecny - Dostawa | 1µA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 8mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 0.5pA |
| Podstawowy numer części | OPA349 |
| Amplifier Type | General Purpose |








IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP

OPA349 1 UA, RAIL-TO-RAIL, CMOS

IC OPAMP GP 70KHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 70KHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP GP 70KHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP GP 70KHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 70KHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP

IC OPAMP GP 70KHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP